twarożek w I fazie diety

Co jeść w I fazie Dukana?

Dieta Dukana to dieta wysokobiałkowa. Budzi kontrowersje, wiele mówi się o jej szkodliwości, jednak wiele osób decyduje się na nią. Pozwala dość szybko i skutecznie zrzucić kilka kilogramów. Sprawdź, co można jeść w I fazie diety Dukana. Zachęcamy do lektury!

dieta Dukana a sport

Dieta Dukana a sport

Jak niemal każda dieta, także dieta Dukana, dedykowana jest dla osób o słabej kondycji i mających problem ze zgubieniem zbędnych kilogramów. Wraz z dietą ważny jest też ruch – sprawdź, jaka aktywność fizyczna będzie odpowiednia dla osób na tej diecie.

piekarnik do wypieku chleba

Ile można jeść dziennie chleba Dukana?

Chlebek z przepisu Dukana jest alternatywą dla zwykłego chleba. Piecze się go z otrębów owsianych, zachwyca chrupiącą skórką i w dodatku zachowuje długo świeżość. Polecamy nie tylko osobom stosującym dietę Dukana. Poniżej znajdziesz przepis oraz wskazówki, ile można go jeść, będąc na diecie białkowej. Dla wielu osób będących na diecie wysokobiałkowej brak pieczywa jest problemem. …

czego nie jeść na diecie Dukana

Czego nie jeść na diecie Dukana?

Dieta proteinowa nadal bije rekordy popularności. Jest modna wśród osób, które walczą ze zbędnymi kilogramami. Budzi jednak też wiele kontrowersji. Rozpropagował ją Pierre Dukan, który w książce „Nie potrafię schudnąć” opisał jej zasady oraz zamieścił przykładowe menu.